Sac levha fiyat bilgisi

Sac Levha nedir?

Sac levha sıvı halde çeliğin, devamlı döküm yöntemi ile dondurulması (katı hal) neticesinde meydana gelen, dikdörtgen veya kare kesitli yarı ürünün, sıcak haddehanede, sıcak olarak haddelenmesi ile elde edilen ve belli kalınlıklarda değişen rulo veya sac şeklindeki yassı çelikler sac levha olarak adlandırılmaktadır.

Sac Levha
Sac Levha

Galvaniz Sac nedir?

Galvanizli sac, düşük karbonlu soğuk ve sıcak haddelenmiş rulo sacların sıcak daldırma metodu ile, müşterinin talep ettiği uluslararası standartlara uygun şekilde çinko ile kaplanması sonucu elde edilir. Bu malzeme de sanayi de kullanıldığı gibi, reklam sektöründe de yer edinmiş bir malzemedir. Nitekim sağlamlığı tercih edilmesindeki en önemli etkendir. Çünkü galvaniz sac malzemesinin en önemli özelliği özellikle ince levhalarında diğer malzemelere göre çok daha fazla dayanıklı olmasıdır. Galvanizli olması levhanın paslanmasını önlemektedir. Bu durum galvaniz sacı, uzun soluklu kullanımı olan iş güvenlik levhaları için aranan malzeme haline getirmektedir. Otomotiv endustrisinde, gemi inşaat sanayinde, inşaat sektöründe, makina imalat sektöründe, boru imalatlarında tercih edilmesi önemli etkenlerdendir.

Levha Al’da Sac Levha satın alma kolaylığı?

levhaal.com olarak müşterilerimizin memnuniyeti açısından çalışmalarımıza hız kesmeden devam etmekteyiz. Ürünlerimizde seçenekler arasında kolayca bulabileceğiniz veya özel olarak sipariş formu ile alabileceğiniz sayfamız mevcuttur.

0,50 mm kalınlıktaki galvaniz sac levhaları standart ölçülerde ebatlanması ile üzerine uygulanması sonucu elde edilen iş güvenlik levhalarımızı da ürün seçeneklerinden bulabilirsiniz. Galvaniz Sac ücret olarak diğerleri arasında fark olmasına rağmen, dayanıklılık açısından müşterilerimize uzun vadede çok daha verimli olabilmektedir.

Peki sac levha fiyat aralığı nedir?

Sac levha fiyat olarak diğerlerine nazaran biraz değişim göstermektedir. Kalınlık olarak standart fiyatlar varken boyutlar sac levha alımında önemli etken oluşturmaktadır.

Sac levha fiyatları levha al’da KDV dahil 10,03 TL’den başlayan fiyatlarla boyuta göre satışı devam etmektedir.

25X35cm boyutundan başalyan ölçülerde veya özel olarak fiyat alabileceğiniz birçok seçeneğimiz bulunmaktadır. LEvhalarımız ile ilgili ayrıntılı bilgi almak için bizleri mesai saatleri içerisinde arayabilir kolayca bilgi alabilirsiniz. Ayrıca bizlere info@levhaal.com mail adresimizden veya sosyal medya hesaplarımızdan kolayca ulaşabileceğiniz seçeneklerimiz mevcuttur.

Levha Al – levhaal.com

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo! Kapat