Neden Levha Al?

neden levha al

Levha Al levhaal.com

Levha al internet üzerinden kolayca levha satın alabileceğiniz platform olarak sizlerin yorulmadan, zaman harcamadan alışveriş yapabileceğiniz online levha e-ticaret sitesidir.

İş güvenlik levhaları; iş yerlerinde, fabrikalarda, inşaatlarda, sokaklarda, şantiyelerde veya iş güvenliğin alanı olan birçok alanda karşımıza çıkıyor. Bu durum iş güvenlik levhalarının günden güne önemini artırmış ve hayatımızın bir parçası olan uyarı levhaları, uyarı ikaz tabelaları ve iş güvenlik levhaları gibi ürünlerin satın alınmasını da zorunlu kılmıştır.

Güvenli bir çalışma ortamı oluşturulması için öncelikli olarak çalışanların belli kurallara uyması gerekmektedir. Çalışanların veya çalışma alanı içerisinde bulunan kişilerin güvenlik şartlarını yerine getirebilmesi için uyarıcı etkenler olmalıdır. Bunlardan en kolay ve kalıcı olan yöntemi levhalar olmaktadır.

Levhalar sektörde ürünlerimizin son kullanıcıya ulaşması aşamasına gelene kadar birçok kullanım şekli ve ihtiyacı ortaya çıkmıştır. Bu nedenle ihtiyaçlarınızı şekillendirip hızlı bir şekilde hizmet sunabilmek için levhaal.com adresimizde çalışmalara başladık ve nihayetinde sitemizi sizlere sunduk.

Levha Al Alışveriş Aşamaları Nelerdir?

Öncelikle levhaal.com üzerinde almak istediğiniz levhayı sayfalar veya kategoriler arasında görmediyseniz arama kutucuğunu kullanarak anahtar kelimenizi yazıyorsunuz.

Örneğin: Baret Levhası arıyorsunuz ve “Baret” yazdığınızda sonuçlar şu şekilde listelenecektir.

Baret Levhası Ara
Baret Levhası Arama sonucu.

Baret yazdığınızda karşınıza listenenen sonuçlardan istediğiniz linke tıklayarak ürünümüze ulaşabilirsiniz. Ürün ayrıntıları sayfamızda istediğiniz ürün ile ilgili istediğiniz boyutu, malzemeyi ve kalınlığı seçerek sepetinize ekleyebilir ve fatura adresiniz gibi sizlere ulaşabileceğimiz bilgileri doldurarak alışverişi kolayca tamamlayabilirsiniz. Bu aşamada sonra sizlere siparişinizin hangi aşamada olduğuna dair mailler atacağız.

Levha Özellikleri
Levha Özellikleri

Siparişinizi aldıktan ve ödemenizi onayladıktan sonra Retavo tarafından levhalar hazırlanıp paketlenerek adresinize gönderilecektir.

Levha Al sitesinde hangi özelliklerde levha alabilirim?

Levha Al levhalarınızın satın alma seçeneklerini ürün ayrıntıları sayfasında sizlere sunmaktadır. Bunlar Kompozit levhalar, Galvaniz Sac levhalar (0,5 mm), Dekota-Forex PVC Foam levhalar Malzeme (3-5 mm) şeklinde sıralanabilir.

Peki istediğim levha özellikleri levha al içerisinde bulamazsam ne yapmalıyım?

Eğer istediğiniz özelliklere veya levha yazısını levha al içerisinde bulamadıysanız sizin için hazırladığımız levhalar Özel Sipariş Formu ile sipariş vermek istediğiniz levha özelliklerini bize ayrıntılı yazarak kolayca sipariş verebilir fiyat alabilirsiniz. Özel Siparişiniz tarafımıza ulaşır ulaşmaz levhalar ile ilgili bilgi vermek üzere sizinle iletişime geçeceğiz ve teyit edeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorum onaylama sistemi etkin; yorumunuzun yayınlanması biraz zaman alabilir.

Siparişleriniz 5 iş günü içerisinde teslim edilecektir! 150 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo! Kapat